Wyślij jedno zapytanie do wszystkich redaktorów i wybierz najlepszą ofertę! ZamówPlan pracy / Bibliografię
Dodaj ogłoszenie do naszego serwisu - Klienci czekają na Twoją ofertę pisania prac

Ogloszenie Zwykłe

Pisanie Prac Doktorskich

Kompleksowa pomoc przy pisaniu prac w j. angielskim/ z anglistyki

Jeżeli szukasz zespołu, który oferuje profesjonalne wsparcie w pisaniu prac po angielsku, opracowuje je na wysokim poziomie, oraz oferuje również doradztwo w wyborze tematu, tworzenia spisu treści oraz bibliografii to dobrze trafiłeś/-aś.

Dla nas profesjonalne pisanie to wysoka jakość opracowanego tekstu, przejrzystość warunków współpracy, ochrona danych klienta, terminowość, a także oryginalność tekstów (na samym końcu możliwy skan antyplagiatowy – za opłatą – koszt wykupienia tokenów). Te aspekty niewątpliwie wyróżniają nasz zespół, gdyż przez lata z powodzeniem wspomogliśmy szerokie grono studentów.

W zależności od specyfiki tematu oraz potrzeb klienta, możliwe są różne warianty współpracy np.:
- pomoc kompleksowa polegająca na opracowaniu pracy wzorcowej zgodnie z wymogami i wszystkimi wytycznymi od A do Z (począwszy od podania listy tematów aż do odpowiedniego zredagowania pracy do druku);
- pomoc w opracowaniu poszczególnych komponentów pracy (jeden rozdział, część teoretyczna lub tylko praktyczna, lub wybrane sekcje);
- pomoc w doborze samego tematu, przygotowaniu spis treści/ konspektu oraz kompletowaniu materiałów do pracy;
- tłumaczenie pracy na j. polski;
- przetłumaczenie pracy na j. angielski;
- korekta tekstu (w tym eliminacja plagiatu).

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu mailowego i podanie kluczowych informacji: temat i spis treści lub dziedzina, termin realizacji całości i poszczególnych części, czcionka, oraz interlinia.
CENA: 0 zł / daisysatka
Nr ogłoszenia: 6881 Ilość odsłon: 102

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy