Wyślij jedno zapytanie do wszystkich redaktorów i wybierz najlepszą ofertę! ZamówPlan pracy / Bibliografię
Dodaj ogłoszenie do naszego serwisu - Klienci czekają na Twoją ofertę pisania prac

Ogloszenie Zwykłe

Pisanie Prac Zaliczeniowych

Paweł

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz sam zająć się pisaniem swojej pracy jest to oferta idealna dla Ciebie. Zajmę się niemal każdym rodzajem prac, począwszy od najprostszych, zaliczeniowych a kończąc na magisterskich. Nie gwarantuję najniższych cen (nie piszę za 8 zł za stronę jak wielu innych zleceniobiorców, których można znaleźć w internecie), ale prace pisane są samodzielnie i na wysokim poziomie, w związku z czym nie poczujesz, że Twoje pieniądze zostały zmarnowane.

Piszę prace głównie z takich dziedzin jak filozofia, socjologia, psychologia, pedagogika, BHP, bezpieczeństwo wewnętrzne, religioznawstwo, politologia, logistyka, ekonomia, jednak jeśli posiadasz zlecenie z innej dziedziny – napisz, być może będę w stanie się nim zająć.

Wszystkie pisane przeze mnie prace posiadają przypisy i bibliografię oraz są oparte o wiarygodne źródła naukowe. Nie stosuję techniki „kopiuj-wklej”, jednakże żebyś miał pewność, że praca jest samodzielna jest możliwość zeskanowania jej później w programie antyplagiatowym.
Tel.: 665 754 309
pawsep@wp.pl
https://www.skribado.pl/
CENA: 0 zł / Paweł
Nr ogłoszenia: 1939 Ilość odsłon: 627

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy