Wyślij jedno zapytanie do wszystkich redaktorów i wybierz najlepszą ofertę! ZamówPlan pracy / Bibliografię

Ogloszenie Zwykłe

Pisanie Prac Zaliczeniowych

PISANIE PRAC ZALICZENIOWYCH TANIO

Witam! Bardzo chętnie pomogę każdemu w napisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej, artykułu, eseju, referatu. Ukończyłam dwa fakultety: prawo oraz socjologię. Dziedziny, w których mogę pomóc to: prawo (zwłaszcza cywilne, rodzinne, konstytucyjne, administracyjne, pracy), filozofia, psychologia, pedagogika, historia, socjologia. W pisaniu prac mam wieloletnie doświadczenie. Każdą pracę piszę sama od początku do końca, uwzględniając przy tym życzenia i wskazówki klienta. Nie odsprzedaję już gotowych prac, więc nie ma obawy przed jakimkolwiek plagiatem.

Cena jest do uzgodnienia z każdym klientem indywidualnie - zależy od rodzaju pracy, tematu pracy, dostępności literatury czy terminu, na kiedy praca ma być gotowa.

Praca magisterska – cena za jedną stronę – od 25 zł, Praca licencjacka – cena za jedną stronę – od 20 zł, Artykuł/esej/referat – cena za jedną stronę – od 15 zł. Jestem zawsze w stałym kontakcie z klientami. Każdy promotor wymaga czegoś innego, dlatego wszelkie poprawki czy uzupełnienia pracy są wliczone w cenę. Tak jak Ty cenię sobie dyskrecję. Napisz - odpowiem na każde Twoje pytanie:)
CENA: 0 zł / pisanie prac zaliczeniowych
Nr ogłoszenia: 898 Ilość odsłon: 111

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy