Wyślij jedno zapytanie do wszystkich redaktorów i wybierz najlepszą ofertę! ZamówPlan pracy / Bibliografię
Dodaj ogłoszenie do naszego serwisu - Klienci czekają na Twoją ofertę pisania prac

Ogloszenie Zwykłe

Pisanie Prac Doktorskich

PROF PISANIE ROZPRAW DOKTORSKICH

Od ponad dekady tworzymy autorskie opracowania prac dyplomowych i zaliczeniowych z anglistyki/ w języku angielskim, a także prezentacje multimedialne wolne od plagiatu.

W zakres naszych specjalizacji wchodzi metodyka nauczania j. angielskiego, językoznawstwo, przekładoznawstwo, literatura brytyjska i amerykańska, język angielski w biznesie, kulturoznawstwo, psychologia oraz socjologia.

Jesteśmy profesjonalni, rzetelni, terminowi, dyskretni, a także zapewniamy stały kontakt mailowy (również w weekendy). Prace piszemy partiami, a w skład każdej wchodzi od kilku do kilkunastu stron, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Jeśli masz problem z dokończeniem pracy - niezależnie czy chodzi o teorię, analizę/ badania czy bibliografię - podejmiemy się ukończenia jej.

Na życzenie klienta możemy przeskanować pracę pod kątem plagiatu i w przypadku wystąpienia - wyeliminować go, a także dostosować layout i skorygować błędy stylistyczno-gramatyczne oraz merytoryczne.

W odpowiedzi prosimy o podanie bliższych szczegółów dot. zlecenia celem szybszej wyceny (tj. temat, liczba stron, termin na poszczególne części i całość, czcionka, interlinia i marginesy, a także zaakceptowany - o ile już go posiadasz spis treści
CENA: 10 zł / Grzegorz PISANIE PRAC DOKTORSKICH
Nr ogłoszenia: 7328 Ilość odsłon: 329

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy