Wyślij jedno zapytanie do wszystkich redaktorów i wybierz najlepszą ofertę! ZamówPlan pracy / Bibliografię
Cennik Ogłoszeń - Dodaj darmowe lub płatne ogłoszenie i promuj swoje usługi, pisanie prac na zamówienie.

Cennik

cennik ogloszen.png

1. Ogłoszenie Zwykłe

Ogłoszenie Zwykłe jest całkowicie darmowe i nie posiada żadnych wyróżnień. Ogłoszenia umieszczane są według daty dodania (najnowsze na samej górze).

Czas wyświetlaniaCena:
1 miesiąc0zł
3 miesiące0zł
6 miesięcy0zł
12 miesięcy0zł

2. Ogłoszenie Profesjonalne

Ogłoszenie Profesjonalne znajduje się przed ogłoszeniami zwykłymi na stronie głównej a także w wybranej kategorii oraz zostaje wyróżnione pomarańczową ramką, można dodać do niego logo lub zdjęcie. Ogłoszenia umieszczane są według daty dodania (najnowsze na samej górze).

Czas wyświetlaniaCena:
1 miesiąc10zł
3 miesiące30zł
6 miesięcy60zł
12 miesięcy120zł

3. Ogłoszenie Polecane

Ogłoszenie Polecane znajduje się przed ogłoszeniami profesjonalnymi i zwykłymi na stronie głównej oraz we wszystkich kategoriach. Dodatkowo ogłoszenie zostaje wyróżnione kolorem pomarańczowym co zwiększa jego widoczność, można dodać do niego zdjęcie lub logo oraz link do Twojej strony WWW widoczny w ogłoszeniu. Ogłoszenia umieszczane są według daty dodania (najnowsze na samej górze).

Czas wyświetlaniaCena:
1 miesiąc20zł
3 miesiące60zł
6 miesięcy180zł
12 miesięcy360zł

4. Ogłoszenie Promowane

Ogłoszenie Promowane znajduje się na samej górze strony głównej oraz przed wszystkimi ogłoszeniami zwykłymi i profesjonalnymi oraz polecanymi w każdej kategorii, można dodać logo lub zdjęcie, może być bezpośrednim linkiem do Twojej strony WWW. Dodatkowo ogłoszenie zostaje wyróżnione kolorem ciemno granatowym co zwiększa jego widoczność. Ogłoszenia umieszczane są według daty dodania (najnowsze na samej górze).

Czas wyświetlaniaCena:
1 miesiąc100zł
3 miesiące300zł
6 miesięcy600zł
12 miesięcy1200zł

Odświeżanie ogłoszeń:

3 dni przed końcem emisji ogłoszenia wyślemy do Ciebie link umożliwiający odświeżenie ogłoszenia. Odświeżenie ogłoszenia powoduje przesunięcie ogłoszenia z powrotem na początek listy ogłoszeń.

Dodatkową możliwością zareklamowania się jest umieszczenie banneru.
Więcej szczegółów w zakładce Reklama.