Wyślij jedno zapytanie do wszystkich redaktorów i wybierz najlepszą ofertę! ZamówPlan pracy / Bibliografię

Cennik

cennik ogloszen.png

1. Ogłoszenie Zwykłe

Ogłoszenie Zwykłe jest całkowicie darmowe i nie posiada żadnych wyróżnień. Ogłoszenia umieszczane są według daty dodania (najnowsze na samej górze).

Czas wyświetlania Cena:
1 miesiąc 0zł
3 miesiące 0zł
6 miesięcy 0zł
12 miesięcy 0zł

2. Ogłoszenie Profesjonalne

Ogłoszenie Profesjonalne znajduje się przed ogłoszeniami zwykłymi na stronie głównej a także w wybranej kategorii oraz zostaje wyróżnione pomarańczową ramką, można dodać do niego logo lub zdjęcie. Ogłoszenia umieszczane są według daty dodania (najnowsze na samej górze).

Czas wyświetlania Cena:
1 miesiąc 10zł
3 miesiące 30zł
6 miesięcy 60zł
12 miesięcy 120zł

3. Ogłoszenie Polecane

Ogłoszenie Polecane znajduje się przed ogłoszeniami profesjonalnymi i zwykłymi na stronie głównej oraz we wszystkich kategoriach. Dodatkowo ogłoszenie zostaje wyróżnione kolorem pomarańczowym co zwiększa jego widoczność, można dodać do niego zdjęcie lub logo oraz link do Twojej strony WWW widoczny w ogłoszeniu. Ogłoszenia umieszczane są według daty dodania (najnowsze na samej górze).

Czas wyświetlania Cena:
1 miesiąc 20zł
3 miesiące 60zł
6 miesięcy 180zł
12 miesięcy 360zł

4. Ogłoszenie Promowane

Ogłoszenie Promowane znajduje się na samej górze strony głównej oraz przed wszystkimi ogłoszeniami zwykłymi i profesjonalnymi oraz polecanymi w każdej kategorii, można dodać logo lub zdjęcie, może być bezpośrednim linkiem do Twojej strony WWW. Dodatkowo ogłoszenie zostaje wyróżnione kolorem ciemno granatowym co zwiększa jego widoczność. Ogłoszenia umieszczane są według daty dodania (najnowsze na samej górze).

Czas wyświetlania Cena:
1 miesiąc 100zł
3 miesiące 300zł
6 miesięcy 600zł
12 miesięcy 1200zł

Odświeżanie ogłoszeń:

3 dni przed końcem emisji ogłoszenia wyślemy do Ciebie link umożliwiający odświeżenie ogłoszenia. Odświeżenie ogłoszenia powoduje przesunięcie ogłoszenia z powrotem na początek listy ogłoszeń.

Dodatkową możliwością zareklamowania się jest umieszczenie banneru.
Więcej szczegółów w zakładce Reklama.